JESIENNE HECE W BIBLIOTECE

Dodano: 24.11.2011
A A A
Gminna Biblioteka Publiczna w Jaśle z/s w Szebniach - Filia w Trzcinicy w roku szkolnym 2011/2012 realizuje cykl zajęć plastyczno - literackich pt: PIĄTKOWE HECE W BIBLIOTECE.


    Gminna Biblioteka Publiczna w Jaśle z/s w Szebniach - Filia w Trzcinicy w roku szkolnym 2011/2012 realizuje cykl zajęć plastyczno - literackich pt: PIĄTKOWE HECE W BIBLIOTECE.     Właśnie dobiegły końca jesienne spotkania, na których uczestnicy połączyli zajęcia plastyczne z rozmowami o literaturze. Zgłębiając swoją wiedzę i umiejętności w zakresie bibułkarstwa, tworząc jesienne kompozycje z suchych traw i kwiatów, a także  poznając technikę origami i bawiąc się papieroplastyką,  mali artyści stworzyli przepiękną wystawę unikalnych i jedynych w swoim rodzaju prac.    Połączenie zajęć bibliotecznych i plastycznych, realizowanych  od kilku lat, jest doskonałym pomysłem na uatrakcyjnienie pobytu dzieci w placówce. Piątkowe spotkania  wzbogacone zostały także o kampanię Cała Polska czyta dzieciom, której gminnym koordynatorem jest biblioteka. Dzięki czemu pracownicy starają się pobudzić inwencję twórczą uczestników oraz zachęcić ich do sięgnięcia po książki, które są nie tylko rozrywką, ale także wychowują i uczą wartości.     Prace, które powstały na zajęciach, prezentowane będą na wystawie w Filii GBP w Trzcinicy do 9 grudnia 2011.


Agnieszka Jeleń


 

 


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności