Mikołajki z Mikołajkiem

Dodano: 08.12.2011
A A A
W całej Polsce obchodzone jest „Święto Mikołajkowe” i z tej oto okazji Gminna Biblioteka Publiczna w Jaśle z/s w Szebniach zorganizowała 5 grudnia 2011 r. w Domu Ludowym w Szebniach „Mikołajki z Mikołajkiem”. W świątecznych nastrojach dzieci wysłuchały baśni – w ramach akcji Gmina Jasło czyta dzieciom oraz kampanii Cała Polska czyta dzieciom.


W całej Polsce obchodzone jest „Święto Mikołajkowe” i z tej oto okazji Gminna Biblioteka Publiczna w Jaśle z/s w Szebniach zorganizowała 5 grudnia 2011 r. w Domu Ludowym w Szebniach „Mikołajki z Mikołajkiem”. W świątecznych nastrojach dzieci wysłuchały baśni – w  ramach akcji Gmina Jasło czyta dzieciom oraz kampanii Cała Polska czyta dzieciom.
W tym szczególnym dniu dzieci opowiadały jak wygląda św. Mikołaj, skąd przybywa, w czym przynosi prezenty. Jednak największą atrakcją było spotkanie ze Świętym Mikołajem, który przyjęty został bardzo radośnie, a w dużym worku miał podarunki, którymi obdarował każde dziecko.


Organizatorzy przygotowali również wiele niespodzianek, konkursów, quizów, zagadek, zabaw ruchowych oraz konkurs kolęd, w których dzieci chętnie brały udział. Mali goście wykonali kartki i rysunki dla Świętego Mikołaja w podziękowaniu za prezenty, a najładniejsze z nich zostały nagrodzone.

Impreza zgromadziła ponad 50 dzieci wraz z rodzicami i opiekunami.

Po blisko dwugodzinnej zabawie przy muzyce zadowolone, uśmiechnięte dzieci wróciły ze swymi rodzicami i opiekunami do domów.

Organizatorem spotkania byli: Gminna Biblioteka Publiczna w Jaśle z/s w Szebniach, Wojciech Piękoś - Radny wsi Szebnie,  Koło Gospodyń Wiejskich w Szebniach oraz Sołtys.

 
W imieniu dzieci i własnym bardzo dziękujemy sponsorom. Dzięki ich hojności
mogliśmy przygotować świąteczne paczki dla wszystkich dzieci,
nagrody na konkursy oraz słodki poczęstunek dla wszystkich małych
uczestników zabawy mikołajkowej oraz ich rodziców.

 

GBP w Jaśle z/s w Szebniach


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności