Zaproszenie na bezpłatne badania cytologiczne i mammograficzne

Dodano: 12.12.2011
A A A
W trosce o zdrowie zapraszamy wszystkie Panie na bezpłatne badania cytologiczne i mammograficzne


Szanowne Mieszkanki Gminy Jasło,

W trosce o Wasze zdrowie zapraszamy wszystkie Panie na badania cytologiczne i mammograficzne. Regularne wykonywanie badań cytologicznych i mammograficznych jest najskuteczniejszą formą profilaktyki raka szyjki macicy i raka piersi. W ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi oraz Profilaktyki i Wczesnego Wykrywania Raka Szyjki Macicy zapraszamy Panie w wieku 25 – 59 lat raz na trzy lata na bezpłatne badania cytologiczne oraz Panie w wieku 50 – 69 lat raz na dwa lata na bezpłatne badanie mammograficzne.
Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności