Pracownia ozdób światecznych w trzcinickiej bibliotece

Dodano: 23.12.2011
A A A
W grudniu Filia Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy zmieniła się w prawdziwą pracownię ozdób świątecznych.

Święta to czas, kiedy chcemy by nasz dom wyglądał w sposób szczególny, a zimowe, mroźne wieczory to doskonały  moment, nie tylko na dobrą książkę, ale również hobby.

W grudniu Filia Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy zmieniła się  w prawdziwą pracownię ozdób świątecznych. Dogodny czas i ciekawa oferta sprawiły, iż wiele osób właśnie w tutaj  spędzało wolne popołudnia.Biblioteka gościła wszystkich poszukujących inspiracji – jak udekorować stół, opakować prezenty  i stworzyć niepowtarzalną świąteczną atmosferę. Warsztaty, na których powstały fantazyjnie dekorowane kartki, choinki z szyszek, piórek i sizalu, a także lampiony, stroiki, aniołki i bombki zdobione przeróżnymi technikami, cieszyły się wielkim zainteresowaniem zarówno młodych jak   i  starszych czytelników. Wszystkiemu towarzyszyły  ciekawe pogadanki o nowych trendach w dekoracjach i nigdy nieprzemijającej modzie na rękodzieło.Kolejny raz potwierdził się fakt, że nie liczą się zdolności artystyczne, najważniejsze są chęci i możliwość samodzielnego stworzenia świątecznych cudów. 

 

Prace powstałe w czasie zajęć w bibliotece zapewne ozdobą  niejeden bożonarodzeniowy stół, być może staną się także doskonałym podarkiem pod choinkę.

Piątkowe spotkania dla hobbystów w Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy będą kontynuowane w 2012 r.


Zapraszamy na warsztaty z cyklu  PIĄTKOWE HECE W BIBLIOTECE 13 stycznia od godz.15.00, tematem będzie  popularna w ostatnim czasie technika iris folding.

Agnieszka Jeleń


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner