OSP „Florian” Żółków podczas XX Finału WOŚP w Jaśle

Dodano: 11.01.2012
A A A
Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej „Florian” w Żółkowie aktywnie włączyli się w pomoc przy organizacji XX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która grała na jasielskim rynku.


Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej „Florian” w Żółkowie aktywnie włączyli się w pomoc przy organizacji XX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która grała na jasielskim rynku.    Pomoc ochotników polegała na rozwiezieniu kwestujących wolontariuszy po terenie powiatu jasielskiego, pomoc w zabezpieczeniu sceny koncertowej oraz podczas trwających koncertów zbiórka pieniędzy do puszek na jasielskim rynku, jak również rozprowadzanie losów loterii fantowej.
    To drugi rok kiedy pomagamy przy organizowaniu Finały WOŚP w Jaśle. Włączyliśmy się aktywnie w akcję Jurka Owsiaka po tym, jak sami otrzymaliśmy pomoc od Jego Fundacji. W 2010 roku po akcji WOŚP „STOP POWODZIOM”, której dochód przeznaczony był na doposażenie straży pożarnych w sprzęt ratowniczy otrzymaliśmy motopompę pływającą o wydajności 1200 l/min. Wdzięczni za ten dar teraz wspieramy akcję WOŚP /podaje Naczelnik/.
    Członkowie OSP „Florian” przekazali organizatorom 100 kalendarzy strażackich, drobne przedmioty na loterię fantową oraz koszulkę z logo STRAŻ – FLORIAN – ŻÓŁKÓW na licytację, którą sprzedano za 50 zł.

Zarząd OSP „Florian” w ŻółkowieCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności