Szmaciane laleczki, które ratują życie.

Dodano: 19.01.2012
A A A
Gminna Biblioteka Publiczna w Jaśle z/s w Szebniach wraz z filiami uczestniczy w kampanii „Wszystkie Kolory Świata”. W ramach tej akcji dzieci w bibliotekach przygotowały charytatywne szmaciane laleczki UNICEF, które mogą uratować życie najbardziej potrzebującym dzieciom na świecie.


Gminna Biblioteka Publiczna w Jaśle z/s w Szebniach wraz z filiami w Osobnicy, Trzcinicy i Warzycach uczestniczy w kampanii „Wszystkie Kolory Świata”.

W ramach tej akcji dzieci w bibliotekach przygotowały charytatywne szmaciane laleczki UNICEF, które mogą uratować życie najbardziej potrzebującym dzieciom na świecie. Laleczki pochodzą z różnych stron świata, ukazują kulturę i obyczaje danego kraju a każda z nich ma swoje imię.
Wykonane przez dzieci laleczki można oglądać na naszej stronie internetowej. Każda dorosła osoba przekazując minimum 10 zł. darowizny może zaopiekować się wybraną przez siebie laleczką.Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcieliby wspomóc zbiórkę funduszy na rzecz dzieci w Sierra Leone. Fundusze w całości przeznaczone zostaną na szczepionki przeciwko najpoważniejszym chorobom wieku dziecięcego. Oferty proszę przysyłać pocztą elektroniczną (maile z numerem lalki i nazwiskiem osoby składającej ofertę należy przesyłać na adres: u_ablewicz@op.pl).

GBP w Jaśle z/s w Szebniach
 Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności