Kulig w Gorajowicach

Dodano: 02.02.2012
A A A
29.I.2012 r. z okazji rozpoczęcia ferii zimowych, dla dzieci uczęszczających na świetlicę został zorganizowany kulig.29.I.2012 r. z okazji rozpoczęcia ferii zimowych, dla dzieci uczęszczających na świetlicę został zorganizowany kulig.  Sponsorowany przez właścicielkę AGROTURYSTYKI  JAŚ I MAŁGOSIA w Gorajowicach.


 
Zima wreszcie pokazała cały swój urok, otulając wszystko białym puchem śniegu, który dzieciom dostarcza wiele radości, bo stwarza możliwość do zajęć i zabaw zupełnie niedostępnych w innych porach roku.


Trzy pary sań  zaprzęgniętych w Lunę, Żaka, Oldiego i Zuzę sunęły po leśnych drogach w prawdziwej zimowej scenerii pełnego królującego śniegu, przy dzwiękach śpiewów i dzwoneczków.


Po udanym kuligu trochę zmarzniętych ale bardzo szczęśliwych uczestników czekało ognisko.Po 2 godz. jazdy po zaśnieżonych lasach i polach wszyscy zasiedli przy ciepłych płomieniach ogniska, smażąc kiełbaski śmiejąc się i żartując.

W ramach podziękowania dzieci wręczyły sponsorowi kosz pełen słodkości. 
                                                        
J.KosibaCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności