HECE DLA BABCI I DZIADKA W BIBLIOTECE

Dodano: 02.02.2012
A A A
Za nami jedne z najmilszych świąt w roku - Dzień Babci i Dzień Dziadka. Jak co roku, w Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy, w czasie styczniowych spotkań z cyklu PIĄTKOWE HECE W BIBLIOTECE, uczestnicy gorączkowo przygotowywali się na tę wyjątkową okazję.
                     

    Za nami jedne z najmilszych świąt w roku - Dzień Babci  i Dzień Dziadka.Co podarować dziadkom, żeby pokazać, jak wiele znaczą dla swoich wnuków? Najlepszym prezentem są oczywiście pamięć i odwiedziny. Warto jednak wykorzystać upodobanie dzieci do prac plastycznych i zaproponować im wykonanie laurek czy drobnych upominków, bo nic tak nie ucieszy dziadków,  jak rękodzieło od wnuczka.  W myśl tej zasady  jak co roku, w Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy,   w czasie styczniowych spotkań z cyklu PIĄTKOWE HECE W BIBLIOTECE, uczestnicy   gorączkowo  przygotowywali się na tę wyjątkową okazję. Zarówno ci najmłodsi, jak i te starsze wnuczęta  dołożyli wszelkich starań, aby  najpiękniej jak potrafią obdarować dziadków  czymś niezwykłym, własnoręcznie wykonanym.  Poza  tradycyjnymi laurkami,   dzieci  stworzyły także kolorowe i oryginalne  koszyczki, do zrobienia których wykorzystały m.in. pachnące mydełka i atłasowe wstążeczki, a także pomysłowe recyklingowe zawieszki z wykorzystaniem starych płyt CD.     Niewątpliwie każdy dowód pamięci jest   przez dziadków doceniony, ale podarunki te własnoręczne, bezcenne, w wykonanie których wkładamy dużo serca,  najbardziej przypadły obdarowanym do gustu i sprawiły wiele   przyjemności.

Agnieszka Jeleń


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności