Dzień Babci i Dziadka w Niegłowicach

Dodano: 03.02.2012
A A A
Jak co roku uczniowie ZSS im . A. Mickiewicza uczciły swoje babcie i dziadków z okazji ich świętaJak co roku uczniowie ZSS im . A. Mickiewicza uczciły swoje babcie i dziadków z okazji ich święta. Uroczystość odbyła się w Domu Ludowym w Niegłowicach.Mimo niesprzyjającej aury (mnóstwo śniegu i mróz ) dziadkowie nie zawiedli swoich wnuków i licznie przybyli na uroczystość.Dzieci z oddziału przedszkolnego, klasy I, II i III zaprezentowały przygotowane przez siebie inscenizacje, przeplatane wesołymi piosenkami i wierszami.W przygotowanie uroczystości włączyły się również rodzice uczniów, częstując wszystkich domowymi wypiekami i herbatą. Babcie i dziadkowie obdarowani laurkami, z uśmiechem wrócili do domów. Mamy nadzieje, że w przyszłym roku znowu się z nimi spotkamy.

          

Renata KiełtykaCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner