12.07.2018

Zawiadomienie

W dniu 18 lipca 2018 r. (środa) o godz. 14.00 odbędzie się Sesja Rady Gminy Jasło

Ogłoszenie

Nabór wniosków na zadanie: „Upowszechnianie kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej w miejscowości Warzyce”

Program Rozwojowy Zespołu Szkół w Szebniach

14.01.2013

Program Rozwojowy Zespołu Szkół w Szebniach

Od września w Zespole Szkół w Szebniach dla uczniów kl. IV-VI szkoły podstawowej i kl. I-III gimnazjum realizowany jest projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Udział w projekcie „U-MÓWMY się na ... polski!”

10.01.2013

Udział w projekcie „U-MÓWMY się na ... polski!”

Uczniowie ZS w Szebniach jako jedyni przedstawiciele szkół z Gminy Jasło wzięli udział w projekcie „U-MÓWMY się na ...polski!” realizowanym przez MBP w Jaśle.

Kolorowe sowy w bibliotece

08.01.2013

Kolorowe sowy w bibliotece

Gminną Bibliotekę Publiczną w Jaśle z/s w Szebniach odwiedziły niezwykłe, kolorowe sowy a to wszystko za sprawą dzieci, które co tydzień biorą udział w warsztatach prowadzonych w bibliotece.

07.01.2013

"Bóg się rodzi"

21 grudnia br. na auli w Zespole Szkół w Osobnicy mieliśmy okazję zobaczyć jasełka w wykonaniu uczniów szkoły podstawowejoraz uczniów gimnazjum.

„Wigilijna nocka”

07.01.2013

„Wigilijna nocka”

Młodzi artyści z ZS w Szebnach, którzy uczęszczają na zajęcia projektowe „Jestem aktorem”, zaprezentowali się 21 grudnia w przedstawieniu jasełkowym