Pożyteczne Ferie 2013 w Warzycach – podsumowanie

Pożyteczne Ferie 2013 w Warzycach – podsumowanie

Pożyteczne Ferie – pod takim hasłem w Bibliotece w Warzycach odbywały się przez całe zimowe ferie 2013 r. warsztaty dla dzieci i młodzieży. Nie brakowało podczas nich atrakcji i młodzi uczestnicy bardzo chętnie brali...

Oceń nasz Urząd Gminy

Nasi wspaniali sąsiedzi – ferie 2013

Nasi wspaniali sąsiedzi – ferie 2013

Od 11 lutego w Filii GBP oraz świetlicy GOK w Osobnicy trwały zajęcia, które miały na celu zapewnienie aktywnego wypoczynku dzieciom i młodzieży.

Hafciarska galeria Barbary Filar

Hafciarska galeria Barbary Filar

Na kilku spotkaniach, w czasie zajęć feryjnych w bibliotece, artystka - amatorka zaprezentowała dzieciom swoje małe i wielkie dzieła. Uczestnicy mieli okazję poznać zapomnianą już trochę sztukę haftu.

Drama z Katarzyną Krawiec w bibliotece

Drama z Katarzyną Krawiec w bibliotece

Zajęcia z dramy, to bliskie spotkania ze sztuką, a w szczególności z teatrem. Młodzi czytelnicy w praktyce ćwiczyli różnorodne techniki pod fachowym okiem Katarzyny Krawiec - aktorki i animatora scen dziecięcych.

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie od Fundacji ABCXXI - Cała Polska czyta dzieciom dla bibliotek gminy Jasło