30.10.2019

Informacja

Gmina Jasło informuje o dalszym naborze wniosków o dofinansowanie wymiany dotychczasowego źródła ciepła w domach prywatnych na kotły gazowe i na kotły na...

Kolorowe  nakrętki - to kolorowa pomoc dla Tomaszka

03.07.2013

Kolorowe nakrętki - to kolorowa pomoc dla Tomaszka

Raz jeszcze młodzież z Zespołu Szkół w Warzycach stanęła na wysokości zadania w zbiórce plastikowych nakrętek. Zebrane fundusze ze sprzedaży nakrętek trafią na leczenie i rehabilitację dla ucznia naszej szkoły.

X Międzynarodowy Festiwal Folkloru Karpat Trzcinica 2013

02.07.2013

X Międzynarodowy Festiwal Folkloru Karpat Trzcinica 2013

14 lipca o godz. 13.00 rozpocznie się X Międzynarodowy Festiwal Folkloru Karpat Trzcinica 2013. W tym roku na stadionie przy Zespole Szkół w Trzcinicy (dawna Szkoła Rolnicza)

Żegnaj szkoło - witajcie wakacje

Żegnaj szkoło - witajcie wakacje

Uczestnicy zajęć świetlicowych z Łask i Żółkowa uczcili rozpoczynające się wakacje towarzyskim meczem piłki nożnej.

Początki szkolnictwa w Niepli – nowe zbiory w CATL

Początki szkolnictwa w Niepli – nowe zbiory w CATL

Cyfrowe Archiwum Tradycji Lokalnej działające przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Jaśle z/s w Szebniach wzbogaciło się o kolejne dokumenty archiwalne dotyczące szkoły podstawowej i wsi Niepla, gmina Jasło.

Nadszedł wreszcie upragniony czas wakacji

Nadszedł wreszcie upragniony czas wakacji

Ponad tysiąc dwieście uczniów ze szkół z terenu gminy Jasło zakończyło w piątek (28 czerwca) rok szkolny. We wszystkich szkołach odbyły się uroczyste apele.

Piąta edycja projektu „Czas na aktywność w gminie Jasło”

28.06.2013

Piąta edycja projektu „Czas na aktywność w gminie Jasło”

W 2013 roku Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaśle już po raz piąty przystępuje do realizacji projektu systemowego pt. „Czas na aktywność w gminie Jasło”