Upominek dla mamy

Upominek dla mamy

W dniu 10.05.2013r. w świetlicy w Łaskach gościliśmy młodzież z Żółkowa i Niegłowic wraz z opiekunami na warsztatach plastycznych.

Warsztaty lepienia z masy solnej

Warsztaty lepienia z masy solnej

Na świetlicy w Zimnej Wodzie zostały zorganizowane warsztaty z masy solnej.

Warsztaty okolicznościowe

Warsztaty okolicznościowe

W maju 2013r. na świetlicy w Zimnej Wodzie zostały zorganizowane warsztaty o tematyce komunijnej.

Kolory  nadchodzącego lata  czyli bibułkarstwo w bibliotece

20.05.2013

Kolory nadchodzącego lata czyli bibułkarstwo w bibliotece

W Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy odbyły się kolejne warsztaty bibułkarstwa dla dorosłych. W piątek 10 maja, dzięki miłośniczkom rękodzieła, w bibliotece zapanowała iście letnia atmosfera.

Sznurkowe warsztaty w Trzcinicy

Sznurkowe warsztaty w Trzcinicy

Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle z/s w Trzcinicy w dniu 13 maja 2013 roku zorganizował w Świetlicy w Trzcinicy spotkanie dla dzieci szkolnych z panią Aleksandrą Stój, artystką naszego regionu.

Warsztaty plastyczne „Kolorowe kwiaty”

20.05.2013

Warsztaty plastyczne „Kolorowe kwiaty”

Z okazji zbliżającego się święta „Dnia Matki” Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle z/s w Trzcinicy zorganizował 10 maja 2013 roku w Świetlicy w Trzcinicy warsztaty plastyczne pod hasłem „Kolorowe kwiatki” dla dzieci z...