Informacja

Do dnia 12 października 2018 r. można składać wnioski do Wójta Gminy Jasło o przyznanie nagrody pieniężnej za wysokie wyniki sportowe w 2018 r.

29.09.2018

Spotkanie informacyjne

Spotkanie informacyjne dot. programu CZYSTE POWIETRZE

Zawiadomienie

W dniu 27 września 2018 r. ( czwartek ) o godz. 14.00 odbędzie się Sesja Rady Gminy Jasło

Nagrody dla sportowców

04.12.2012

Nagrody dla sportowców

Wójt Gminy Jasło ufundował nagrody pieniężne dla najlepszych sportowców.

Razem od ponad pół wieku

30.11.2012

Razem od ponad pół wieku

Złote Gody to wyjątkowe wydarzenie. Dwadzieścia siedem par z terenu naszej gminy obchodziło tak piękny jubileusz.

Andrzejkowe wróżby na Świetlicy w Żółkowie

27.11.2012

Andrzejkowe wróżby na Świetlicy w Żółkowie

Wróżby to stary jak ludzkość sposób na poznanie nieznanej przyszłości. Dlatego też dzieci z Żółkowa postanowiły w ten magiczny sobotni wieczór 24 listopada dowiedzieć się co je czeka w przyszłości.

Muzyczny sukces Pauliny Pawluś

26.11.2012

Muzyczny sukces Pauliny Pawluś

Paulina Pawluś uczennica klasy IV Zespołu Szkół w Warzycach została wyróżniona w IX Podkarpackim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Na skrzydłach muzyki”

Latarnicy gminy Jasło w akcji

26.11.2012

Latarnicy gminy Jasło w akcji

Symbolicznym Zapaleniem Latarni w Gminie Jasło 19 listopada br. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Jaśle z/s w Szebniach rozpoczęto regularne szkolenia komputerowe z osobami chętnymi do ,,walki” z tzw. cyfrowym...

Działajmy razem by pamięć przetrwała

23.11.2012

Działajmy razem by pamięć przetrwała

Gminna Biblioteka Publiczna w Jaśle z/s w Szebniach zdobyła pierwszą nagrodę w ramach konkursu dla gminnych koalicji pt. „Razem dla społeczności lokalnej” zorganizowanym w ramach Programu Rozwoju Bibliotek.