Warto marzyć...  czyli „Link do przyszłości” w Trzcinicy

05.03.2013

Warto marzyć... czyli „Link do przyszłości” w Trzcinicy

O tym, że „chcieć to móc”, a gdy bardzo czegoś chcemy to marzenia mogą się spełnić, przekonywał grupę gimnazjalistów Łukasz Pieter, który w piątek 1 marca był gościem Zespołu Szkół w Trzcinicy.

Sztućce, talerze i przy stole fanaberie

04.03.2013

Sztućce, talerze i przy stole fanaberie

Młodzież uczestnicząca w projekcie „Dobre maniery drogą do kariery” w ramach programu „Równać szanse 2013” Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności administrowanego przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży miała okazję...

„Trzy ważne słowa” w Bibliotece

„Trzy ważne słowa” w Bibliotece

27 lutego 2013 roku uczniowie klasy II szkoły podstawowej z Zespołu Szkół w Warzycach wraz z wychowawcą panią Barbarą Maczuga odwiedzili Filię GBP w Warzycach.

II Gminny Konkurs Wielkanocny

II Gminny Konkurs Wielkanocny

Gminna Biblioteka Publiczna w Jaśle z/s w Szebniach Filia GBP w Trzcinicy oraz Stowarzyszenie Rozwoju Kultury Ludowej Ziemi Jasielskiej w Trzcinicy ogłaszają II Gminny Konkurs Wielkanocny pt. Ozdoby świątecznego stołu

Z ostatniej chwili

Z ostatniej chwili

W dniu 21.02.2013r w świetlicy w Niepli została zorganizowana wystawa rękodzieła ludowego oraz spotkanie z twórcami ludowymi pt.: „Twórczość ludowa skarbem wiejskim".

Zabawa kończąca  ferie zimowe

Zabawa kończąca ferie zimowe

Czas ferii zimowych dobiegł końca. Dzieci ze świetlic w Warzycach, Zimnej Wodzie, Gorajowicach i Kowalowach uczestniczyły w różnych zajęciach w poszczególnych świetlicach.