Razem od ponad pół wieku

30.11.2012

Razem od ponad pół wieku

Złote Gody to wyjątkowe wydarzenie. Dwadzieścia siedem par z terenu naszej gminy obchodziło tak piękny jubileusz.

Andrzejkowe wróżby na Świetlicy w Żółkowie

27.11.2012

Andrzejkowe wróżby na Świetlicy w Żółkowie

Wróżby to stary jak ludzkość sposób na poznanie nieznanej przyszłości. Dlatego też dzieci z Żółkowa postanowiły w ten magiczny sobotni wieczór 24 listopada dowiedzieć się co je czeka w przyszłości.

Muzyczny sukces Pauliny Pawluś

26.11.2012

Muzyczny sukces Pauliny Pawluś

Paulina Pawluś uczennica klasy IV Zespołu Szkół w Warzycach została wyróżniona w IX Podkarpackim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Na skrzydłach muzyki”

Latarnicy gminy Jasło w akcji

26.11.2012

Latarnicy gminy Jasło w akcji

Symbolicznym Zapaleniem Latarni w Gminie Jasło 19 listopada br. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Jaśle z/s w Szebniach rozpoczęto regularne szkolenia komputerowe z osobami chętnymi do ,,walki” z tzw. cyfrowym...

Działajmy razem by pamięć przetrwała

23.11.2012

Działajmy razem by pamięć przetrwała

Gminna Biblioteka Publiczna w Jaśle z/s w Szebniach zdobyła pierwszą nagrodę w ramach konkursu dla gminnych koalicji pt. „Razem dla społeczności lokalnej” zorganizowanym w ramach Programu Rozwoju Bibliotek.

Warsztaty dla Tomaszka

23.11.2012

Warsztaty dla Tomaszka

W dniach 15.11. i 16.11.2012r zostały przeprowadzone w świetlicy w Zimnej Wodzie warsztaty o tematyce bożonarodzeniowej.