08.03.2013

Informacja

Wójt Gminy Jasło uprzejmie informuje, że istnieje jeszcze możliwość zgłaszania się do Projektu na montaż kolektorów słonecznych współfinansowanych przez Szwajcarię (dotacja w wysokości 75% kosztów).

07.03.2013

Informacja

LGD Nowa Galicja zaprasza na spotkania informacyjne dotyczące naboru wniosków na działanie "Małe projekty"

Zapisy do Odziału Przedszkolnego w Niepli

06.03.2013

Zapisy do Odziału Przedszkolnego w Niepli

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Niepli serdecznie zaprasza do zapisania dzieci urodzonych w latach 2007 i 2008 do Oddziału Przedszkolnego w dniach 11 – 22 marca 2013 r. lub innym dogodnym dla Państwa...

V Wojewódzki Festiwal Pieśni Patriotycznych w Rzeszowie

06.03.2013

V Wojewódzki Festiwal Pieśni Patriotycznych w Rzeszowie

W grupie laureatów V Wojewódzkiego Festiwalu Pieśni Patriotycznych zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 28 w Zespole Szkół Nr 6 w Rzeszowie, znalazła się Paulina Pawluś uczennica klasy IV Zespołu Szkół w Warzycach

Promesa dla gminy Jasło

05.03.2013

Promesa dla gminy Jasło

W ramach podziału środków na usuwanie skutków klęsk żywiołowych gmina Jasło otrzymała dofinansowanie w wysokości 290 000 zł.

Warsztaty kulinarne w Kowalowach

05.03.2013

Warsztaty kulinarne w Kowalowach

Podczas ferii zimowych dzieci ze świetlic w Kowalowach, Zimnej Wodzie, Warzycach i Gorajowicach wzięły udział w warsztatach kulinarnych.