Ważna informacja

Dodano: 26.09.2013
A A A
OBWIESZCZENIE WÓJTA GMINY JASŁO z dnia 25 września 2013 roku w sprawie informacji o okręgu wyborczym, jego granicach i numerze, liczbie wybieranych radnych oraz o wyznaczonej siedzibie Gminnej Komisji Wyborczej w Jaśle dla przeprowadzenia wyborów uzupełniających do Rady Gminy Jasło w dniu 17 listopada 2013 r.

O B W I E S Z C Z E N I E
WÓJTA   GMINY   JASŁO
z  dnia  25 września 2013  roku


        w sprawie informacji o okręgu wyborczym, jego granicach i numerze, liczbie wybieranych radnych oraz o wyznaczonej siedzibie Gminnej Komisji Wyborczej w Jaśle dla przeprowadzenia wyborów uzupełniających do Rady Gminy Jasło  w dniu 17 listopada 2013 r.

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności