Informacja Powiatowego Lekarza Weterynarii w Jaśle

Dodano: 22.09.2017
A A A
Wójt Gminy Jasło w imieniu Powiatowego Lekarza Weterynarii w Jaśle informuje, o możliwości przystąpienia do programu zwalczania zakaźnego zapalenia nosa i tchawicy/otrętu u bydła oraz wirusowej biegunki i choroby błon śluzowych w wybranych stadach bydła.

Program stosuje się od dnia 1 stycznia 2018 r.

Koszty realizacji programu, w tym koszty pobierania próbek i badań laboratoryjnych próbek oraz koszty nadzoru sprawowanego przez organy Inspekcji Weterynaryjnej, ponoszą posiadacze zwierząt, którzy uczestniczą w programie.

Dodatkowe informacje w Rozporządzeniu Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 4 sierpnia 2017 r. (Dz.U. 2017 poz. 1722)


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności