Dodano: 02.10.2018
Do dnia 12 października 2018 r. można składać wnioski do Wójta Gminy Jasło o przyznanie nagrody pieniężnej za wysokie wyniki sportowe w 2018 r.

Zgodnie z Uchwałą Nr IV/11/2010 Rady Gminy Jasło z dnia 30 grudnia 2010 r. nagrodę pieniężną za wysokie wyniki sportowe Wójt Gminy Jasło może przyznać osobom fizycznym uprawiającym określoną dyscyplinę sportową i  mają stałe miejsce zamieszkania na terenie gminy albo są członkami klubu sportowego mającego siedzibę na terenie gminy Jasło i osiągają wysokie wyniki sportowe.

Za wysokie wyniki sportowe uważa się:
- zajęcie medalowego miejsca na mistrzostwach Polski,
- zakwalifikowanie się do kadry narodowej w danej dyscyplinie sportowej,
- udział w igrzyskach olimpijskich, mistrzostwach świata lub mistrzostwach Europy.