Nabór wniosków o powierzenie grantów na zachowanie oraz promocję dziedzictwa lokalnego

Dodano: 29.06.2017
A A A
 
Stowarzyszenie pn. Lokalna Grupa Działania Nowa Galicja informuje o możliwości składania wniosków o powierzenie grantów w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Zakres naboru wniosków o powierzenie grantu:  Zachowanie oraz promocja dziedzictwa lokalnego

Termin składania wniosków o powierzenie grantu: od 13 lipca 2017 r. do 11 sierpnia 2017 r.

Miejsce składania wniosków o powierzenie grantu:  Biuro Stowarzyszenia pn. Lokalna Grupa Działania Nowa Galicja w Kołaczycach przy ul. Szkolnej 7 (przybudówka Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Kołaczycach).

Limit środków dostępnych w ramach naboru wniosku o powierzenie grantów:    200 000,00 zł

Szczegółowe informacje na temat naboru wniosków o powierzenie grantów znajdą Państwo w:

Ogłoszeniu 6/2017 - https://www.nowagalicja.pl/promocja/nabor-wnioskow-zachowanie-oraz-promocje-dziedzictwa-lokalnego/

 


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności