Nabór wniosków o przyznanie nagród pieniężnych za wysokie wyniki sportowe

Dodano: 30.10.2019
                                        Jasło, 29.10.2019 r.

OSiO.423.13.2019

Informacja

Do dnia  15 listopada 2019 r. można składać wnioski do Wójta Gminy Jasło o przyznanie nagrody pieniężnej za wysokie wyniki sportowe w 2019 r. - pobierz treść

Zgodnie z Uchwałą Nr IV/11/2010 Rady Gminy Jasło z dnia 30 grudnia 2010 r. nagrodę pieniężną za wysokie wyniki sportowe Wójt Gminy Jasło może przyznać osobom fizycznym uprawiającym określoną dyscyplinę sportową i  mają stałe miejsce zamieszkania na terenie gminy albo są członkami klubu sportowego mającego siedzibę na terenie gminy Jasło i osiągają wysokie wyniki sportowe.

Za wysokie wyniki sportowe uważa się:

- zajęcie medalowego miejsca na mistrzostwach Polski,
- zakwalifikowanie się do kadry narodowej w danej dyscyplinie sportowej,
- udział w igrzyskach olimpijskich, mistrzostwach świata lub mistrzostwach Europy