Dodano: 28.06.2018
Nabór wniosków na zadanie: „Upowszechnianie kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej w miejscowości Warzyce”

Na podstawie  Uchwały Nr IV/12/2010 Rady Gminy Jasło z dnia 30 grudnia 2010 r.  z późn. zm. w sprawie określenia warunków i trybu wspierania finansowego zadania własnego  Gminy Jasło w zakresie rozwoju sportu.

WÓJT GMINY JASŁO

ogłasza nabór wniosków  na wspieranie finansowe realizacji zadań z zakresu kultury fizycznej i sportu realizowanych na terenie Gminy Jasło w 2018 r.   na zadanie: „Upowszechnianie kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej w miejscowości Warzyce” - przeznaczona kwota 12 500,00 zł.

pobierz treść