Pilne

Dodano: 12.09.2018
W dniach 13 i 14 września 2018 roku nie będą odbierane zmieszane odpady komunalne (worki czarne)

O G Ł O S Z E N I E

Wójt Gminy Jasło uprzejmie informuje, iż w dniach 13 i 14 września 2018 roku nie będą odbierane zmieszane odpady komunalne (worki czarne) z uwagi na odmowę przyjęcia w/w odpadów przez uprawnione instalacje do ich zagospodarowania.

Odpady segregowane będą zbierane zgodnie z Harmonogramem na II półrocze 2018 roku.

Wobec powyższego, wnosi się o rzetelną segregację odpadów komunalnych, co z pewnością przyczyni się do zmniejszenia ilości odpadów zmieszanych (w tym pozostałości po segregacji).

Z up. Wójta
Małgorzata Dubiel