Zawiadomienie

Dodano: 05.04.2017
W dniu 12 kwietnia 2017 r. (środa) godz. 14.00 odbędzie się Sesja Rady Gminy Jasło
Zawiadamiam, że w dniu  12 kwietnia 2017 r. (środa) godz. 14.00 w świetlicy  Urzędu  Gminy  Jasło, ul. Słowackiego 4 odbędzie się Sesja Rady Gminy Jasło z następującym porządkiem obrad:

1. Otwarcie Sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.

2.  Przyjęcie protokołu z poprzedniej Sesji.

3.  Sprawozdanie z realizacji uchwał podjętych na ostatniej Sesji i pracy Wójta między Sesjami.

4.  Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej Gminy Jasło na rok 2017.

5.  Podjęcie uchwały w sprawie zmian w wieloletniej prognozie finansowej Gminy Jasło na lata 2017 – 2020.

6.  Podjęcie uchwały uchylającej uchwałę w sprawie udzielenia pomocy finansowej dla Powiatu Jasielskiego na realizację zadania własnego Powiatu.

7.  Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej na realizację zadania  własnego Powiatu.

8.  Podjęcie uchwały w sprawie ustanowienia nagrody Wójta dla najlepszych uczniów szkół prowadzonych przez Gminę Jasło.

9.  Sprawy różne.

10.  Interpelacje i zapytania radnych.

11. Wolne wnioski i zapytania.

12. Zakończenie.

Rady Gminy Jasło