Zawiadomienie

Dodano: 12.06.2018
W dniu 20 czerwca 2018 r. (środa) godz. 13.00 w świetlicy Urzędu Gminy Jasło odbędzie się Sesja Rady Gminy Jasło
Zawiadamiam, że w dniu  20 czerwca 2018 r.  (środa) godz. 13.00  w  świetlicy Urzędu Gminy Jasło ul. Słowackiego 4, odbędzie się Sesja Rady Gminy Jasło z następującym porządkiem obrad:

1. Otwarcie Sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
2. Przyjęcie protokołu z poprzedniej Sesji.
3. Sprawozdanie z realizacji uchwał podjętych na ostatniej Sesji i pracy Wójta między Sesjami.
4. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej Gminy Jasło na rok 2018.
5. Podjęcie uchwały w sprawie zasad usytuowania miejsc sprzedaży i podawania napojów alkoholowych na terenie Gminy Jasło.
6. Podjęcie uchwały w sprawie  maksymalnej liczby zezwoleń na sprzedaż napojów  alkoholowych na terenie Gminy Jasło.
7. Podjęcie uchwały w sprawie wprowadzenia w określonym miejscu publicznym odstępstwa od zakazu spożywania napojów alkoholowych na terenie Gminy Jasło.
8. Sprawy różne.
9. Interpelacje i zapytania radnych.
10. Wolne wnioski i zapytania.
11. Zakończenie.
Rady Gminy Jasło