Zbiórka odpadów wielkogabarytowych na terenie Gminy Jasło

Dodano: 19.03.2019
A A A
OGŁOSZENIE

 
W dniu 8 kwietnia 2019r. (poniedziałek)
w sołectwie: Warzyce, Kowalowy, Gorajowice, Bierówka, Szebnie, Zimna Woda, Niepla, Chrząstówka

W dniu 15 kwietnia 2019r. (poniedziałek)
w sołectwie: Osobnica, Brzyście, Trzcinica, Jareniówka, Opacie

W dniu 29 kwietnia 2019r.( poniedziałek)
w sołectwie: Wolica, Żółków, Łaski, Sobniów, Niegłowicezostanie przeprowadzona zbiórka odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu AGD, elektrycznego i elektronicznego oraz odpadów ulegających biodegradacji – odpadów zielonych (gałęzie, trawa, liście).

Odpady należy wystawić w miejscu dotychczasowego odbioru odpadów komunalnych i ustawić w sposób, który nie powoduje utrudnień w ruchu drogowym oraz uciążliwości dla sąsiednich nieruchomości i osób trzecich.

        Do odpadów wielkogabarytowych zaliczamy:

1. Meble typu: łóżko, stół, regał, fotel, szafa, materace, meble ogrodowe, drzwi, dywany, wykładziny.
2. Zużyte urządzenia domowe i sanitarne (zlewy, muszle klozetowe, wanny).
3. Zużyty sprzęt AGD i RTV: lodówki, pralki, telewizory, monitory, radia, kuchenki gazowe itp.

W dniu odbioru odpadów wielkogabarytowych nie będą odbierane odpady takie jak: opony, styropian, wełna mineralna, odpady budowlane i poremontowe, gruz, worki po nawozach, okna, opakowania po chemikaliach, olejach czy truciznach, papa, eternit, akumulatory.  

pobierz treśćJasło, dnia 19.03.2019 r.


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności