Bożonarodzeniowe ozdoby w Niepli

Dodano: 02.01.2019
A A A
                         
To jest już tradycją przedświąteczną, że w miesiącu grudniu w wiejskie świetlicy w Niepli odbywają  się warsztaty plastyczne o tematyce bożonarodzeniowej. W 2018 r. uczestnicy otrzymali niezbędne  materiały (styropianowe bombki, szyszki,  żołędzie, orzechy, suszone owoce, mech, filc, sznurek jutowy, sizalowy, wstążki pasmanteryjne, koraliki,  gałązki jodełki, sosny,  kolorową farbę oraz brokat).

Pod czujnym okiem instruktora, uczestnicy stworzyli świąteczne dekoracje, które mogli zabrać ze sobą, aby ozdobić stół wigilijny oraz choinkę. Część prac zdobi świetlicę  wprowadzając w nastrój Świąt Bożego Narodzenia.

Instruktor: G. Kiszka

ZDJĘCIACookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności