Warsztaty artystyczne w Trzcinicy

Dodano: 11.10.2012
A A A
W dniach od 2-5 października 2012 roku Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle z/s w Trzcinicy zorganizował warsztaty artystyczne pod nazwą „Książka okolicznościowa – prezencik” dla dzieci, młodzieży i dorosłych w Świetlicy w Trzcinicy


 
W dniach od 2-5 października 2012 roku Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle z/s w Trzcinicy zorganizował warsztaty artystyczne pod nazwą „Książka  okolicznościowa – prezencik” dla dzieci, młodzieży i dorosłych w Świetlicy w Trzcinicy.
 


W warsztatach wzięło udział 8 osób. Zadaniem tych warsztatów było zainteresowanie wszystkich uczestników  techniką wykonania własnoręcznie takiego „prezenciku”, który może być doskonałym upominkiem. Na zajęciach artystycznych powstały przepiękne, oryginalne  i niepowtarzalne   „Książki  okolicznościowe”.
 

Inspiracją do wykonania ”Książek - prezencików” były zbliżające się imieniny lub  urodziny najbliższych. Pozostałe nawiązywały już  do zbliżających się „Mikołajków"  i Świąt  Bożego  Narodzenia. Podczas zajęć  z tworzeniem prawdziwego rękodzieła artystycznego  przyniosło wszystkim wiele radości i miłego, popołudniowego  spędzenia czasu.


Irena Gorczyca
 


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności