Śpiewać każdy może

Dodano: 19.10.2012
A A A
Dnia 13 października w świetlicy wiejskiej w Warzycach odbył się Gminny Konkurs Muzyczny pod hasłem 'Śpiewać każdy może' zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury.
Dnia 13 października w świetlicy wiejskiej w Warzycach odbył się  Gminny Konkurs Muzyczny pod hasłem 'Śpiewać każdy może' zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury.

 


Po raz pierwszy w tej imprezie wzięły udział reprezentantki świetlicy w Żółkowie. Dwie odważne Weroniki - uczennice I kl. gimnazjum zaprezentowały się w utworach E. Farny i Lady Pank. Konkurencja była spora - w rywalizacji wzięło udział 19 potencjalnych kandydatów do zwycięstwa. Każda z występujących osób bardzo poważnie podeszła do prezentacji swoich umiejętności, ale jak to w konkursach bywa 'ktoś musi przegrać, żeby ktoś mógł wygrać '.
 
Wszyscy jednak zostali nagrodzeni, bo warto nagradzać odwagę, wysiłek i zaangażowanie. BRAWO DZIEWCZYNY Z ŻÓŁKOWA. 

J. Pawluś
 


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności