Jesienny obrazek

Dodano: 23.10.2012
A A A
Dnia 17 października 2012 roku w Świetlicy GOK w Trzcinicy odbyły się warsztaty plastyczne pt. ”Jesienny obrazek”.
Dnia 17 października 2012 roku w Świetlicy GOK w Trzcinicy  odbyły się warsztaty plastyczne pt. ”Jesienny obrazek”.
 

Młodzi artyści zapoznali się z techniką i sposobem wykonania swojej pracy.Do zrobienia obrazka  wykorzystano naturalne suche kolorowe liście, kolorową bibułę, zdjęcie przedstawiające twarz kobiety, nożyczki, klej. Efektem tych zajęć powstały piękne prace przedstawiające „Panią Jesień”.
 


Warsztaty przyniosły  wszystkim wiele zabawy z naturalnym, przyjaznym, twórczym tworzywem jakim są suche kolorowe liście różnych drzew. W warsztatach wzięło udział 17 dzieci z kl. I Szkoły Podstawowej w Trzcinicy.

Irena Gorczyca


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner