Konkurs muzyczny w Warzycach

Dodano: 23.10.2012
A A A
W dniu 13 października, jak co roku, odbył się w Warzycach konkurs muzyczny pt. ”Śpiewać każdy może”. Konkurs organizowany jest przez Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle z/s w Trzcinicy.W dniu 13 października, jak co roku,  odbył się w Warzycach konkurs muzyczny pt. ”Śpiewać każdy może”. Konkurs organizowany jest przez Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle z/s w Trzcinicy.

Młodzi miłośnicy muzyki przyjechali z różnych świetlic tj: Niepli, Chrząstówki, Bierówki, Szebni, Zimnej Wody, Trzcinicy, Żółkowa, Wolicy, Gorajowic oraz z Warzyc.


Wszyscy pokazali, że muzyka i śpiew to ich pasja. Jury miało nie lada problem, aby wyłonić zwycięzców, a to dlatego, że wszyscy byli bardzo dobrze przygotowani, a śpiewając niektórzy wyciskali łzy na przybyłych gościach. Tak więc jury w składzie : Pani Monika Twarduś – dyrygent I Liceum Ogólnokształcącego w Jaśle, Pan Stanisław Marszałek – kierownik  kapeli „Trzcinicoki” z Trzcinicy oraz Pani Jolanta Pawluś – pracownik GOK-u z Żółkowa zgodnie przyznali:

  • I – miejsce – Monika Hendzel
  • II – miejsce – Paulina Pawluś
  • III – miejsce – Dawid Czempiel

a także  wyróżnili trzy osoby: Oliwia Hap, Karina Lubaś, Gabriela Walczyk.


Konkurs odbył się w miłej atmosferze a na zakończenie zwycięzca tj.: Monika Hendzel odśpiewała raz jeszcze swój utwór i wszyscy stanęli do wspólnej fotografii. Dla wszystkich ten dzień był fantastyczną przygodą.

Jadwiga Zając

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności