Wyjazdowa sesja Rady Gminy Jasło

Dodano: 26.10.2012
A A A
We wtorek 23 października 2012 r. odbyła się XXXIII Sesja Rady Gminy Jasło w świetlicy budynku rekreacyjno – sportowego w Żółkowie.
We wtorek 23 października 2012 r. odbyła się XXXIII Sesja Rady Gminy Jasło w świetlicy budynku rekreacyjno – sportowego w Żółkowie.
 
Radni podjęli kilka uchwał, dotyczących m.in. zmian uchwały budżetowej, podziału gminy Jasło na okręgi wyborcze oraz ustalenia ich granic i numerów oraz liczby radnych wybieranych w każdym okręgu czy wyznaczenia Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jaśle jako właściwego do realizacji zadania administracji publicznej w zakresie wspierania rodziny.
 


 

Nowy budynek w Żółkowie oddano do użytkowania w 2012 r.  Zarówno dzieci jak i dorośli mogą korzystać z boiska sportowego, placu zabaw, a w budynku mieści się także świetlica wiejska. Nowe zaplecze obiektu pozwala na zorganizowanie imprez okolicznościowych.
 Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner