Konkurs plastyczny w świetlicy w Żółkowie

Dodano: 29.10.2012
A A A
W dniach 15-16-17.10.2012r w Świetlicy wiejskiej w Żółkowie odbył się Konkurs Plastyczny pod hasłem 'PRZYSZŁA JESIEŃ'.
W dniach 15-16-17.10.2012r w Świetlicy wiejskiej w Żółkowie odbył się Konkurs Plastyczny pod hasłem 'PRZYSZŁA JESIEŃ'.
 


Tematem prac była piękna i kolorowa pora roku, zaś technika, jaką dzieci miały wykonać prace - dowolna. Uczestnicy użyli wielu metod do tego, aby powstały ciekawe i oryginalne obrazy. Materiałem do prac były m.in.: liście, farby, kasztany, żołędzie, makaron, quiling, szyszki i kora drzew.
 
W konkursie wzięło udział 12 dzieci w wieku od 6-13 lat. Prace były pomysłowe, kolorowe i piękne. Wszyscy włożyli mnóstwo zaangażowania i podeszli do zadania bardzo poważnie. Wybór najlepszych był bardzo trudny, dlatego też wszyscy konkursowicze zostali nagrodzeni dyplomami i paczkami ze słodyczami. Trzydniowy konkurs upłynął w wesołej i miłej atmosferze.


Opiekun świetlicy
Jolanta Pawluś
 


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności