Bransoletki z muliny czyli zajęcia twórcze na świetlicy w Gorajowicach.

Dodano: 05.11.2012
A A A
Makrama to technika wielu splotów w wyniku czego powstaje zachwycające dzieło, plecionka ta wykonana z nici, sznurków rzemyków wiązanych w supełki jest prosta w wykonaniu i może dać niesamowite efekty jeśli też użyjemy swojej wyobraźni.

Makrama to  technika wielu splotów w wyniku czego powstaje zachwycające dzieło, plecionka ta wykonana z nici, sznurków  rzemyków wiązanych w supełki jest prosta w wykonaniu i może dać niesamowite efekty jeśli też użyjemy swojej wyobraźni.Dzieci podczas pracy twórczej rozwijają swoje umiejętności manualne doskonaląc kondycję wzrokowo ruchową.Stosując w zabawie z dzieckiem różnorodnych technik, stymuluje ich dyspozycje twórcze, rozwija fantazję, zdolności skojarzeniowe, pomysłowość, oryginalność i płynność myślenia.Każda bransoletka to nic innego jak tysiące supełków z muliny. Najpierw jednak  trzeba opanować robienie podstawowych supełków a następnie dzięki pomysłowości  można stworzyć wspaniałe cuda które każdy będzie podziwiać na naszej ręce.

Kosiba Joanna

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności