Warsztaty dla Tomaszka

Dodano: 23.11.2012
A A A
W dniach 15.11. i 16.11.2012r zostały przeprowadzone w świetlicy w Zimnej Wodzie warsztaty o tematyce bożonarodzeniowej.
 
W dniach 15.11. i 16.11.2012r zostały przeprowadzone w świetlicy w Zimnej Wodzie warsztaty o tematyce bożonarodzeniowej.
 

Zajęcia te zostały zorganizowane przez dwie panie świetlicowe  tj Panią Martę Filip z Zimnej Wody oraz Jadwigę Zając z Warzyc. W zajęciach wzięły udział dzieci z obu tych świetlic oraz osoby dorosłe, które chętnie wykonywały swoje prace.
 
 

Wszystkie prace, które zostały wykonane przez uczestników zajęć zostaną przekazane na kiermasz do Zespołu Szkól w Warzycach. Kiermasz ten został zorganizowany z inicjatywy uczniów, a pozyskane pieniądze zostaną przekazane na leczenie ich kolegi Tomaszka. Każdy z nas ma talent, tylko należy go odkryć w sobie. Te warsztaty i prace są tego dowodem.

Marta Filip
 


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner