Muzyczny sukces Pauliny Pawluś

Dodano: 26.11.2012
A A A
Paulina Pawluś uczennica klasy IV Zespołu Szkół w Warzycach została wyróżniona w IX Podkarpackim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Na skrzydłach muzyki”
 
Paulina Pawluś uczennica klasy IV Zespołu Szkół w Warzycach została wyróżniona  w IX Podkarpackim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Na skrzydłach muzyki” organizowanym przez Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Kultury, Nauki i Sportu „ERDEK” oraz Rzeszowski Dom Kultury filia Pobitno. Honorowy patronat nad imprezą objął Prezydent miasta Rzeszowa Tadeusz Ferenz.
 
Festiwal popularyzuje polską muzykę rozrywkową, wspiera i promuje młode talenty, rozwija umiejętności artystyczne, jest także okazją do konfrontacji ich dorobku muzycznego. Uczestnikami Festiwalu są uzdolnione muzycznie dzieci i młodzież w wieku 7-19 lat. Są to podopieczni szkół oraz domów i ośrodków kultury z terenu województwa podkarpackiego.
 


Uczennicę do konkursu przygotowała Pani Wioletta Zygmunt – nauczyciel muzyki. Gratulujemy uczennicy i jej rodzicom !!!


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności