Andrzejkowe wróżby na Świetlicy w Żółkowie

Dodano: 27.11.2012
A A A
Wróżby to stary jak ludzkość sposób na poznanie nieznanej przyszłości. Dlatego też dzieci z Żółkowa postanowiły w ten magiczny sobotni wieczór 24 listopada dowiedzieć się co je czeka w przyszłości.
 
Wróżby to stary jak ludzkość sposób na poznanie nieznanej przyszłości. Andrzejkowe  przepowiednie wiążą się głównie z przyszłością związaną z zamążpójściem bądź ożenkiem. Jednak warto dowiedzieć się również o przyszły zawód  bądź łaskawość fortuny. Dlatego też dzieci z Żółkowa postanowiły  w ten magiczny sobotni wieczór 24 listopada dowiedzieć się co je czeka w przyszłości.
 


 
Tłumnie przybyli przebrani za czarodziejki, wróżki, kotki, piratów oraz 'cywile'. Magiczne chwile wspomagały dwie wróżki: Anita i Iwona, które przepowiedziały świetlaną  przyszłość wielu ciekawym swoich losów. Było wiele zaskakujących profesji, jednak największą popularnością cieszyły się: operator pilota telewizyjnego, kierowca taczki oraz sołtys. Inni wybierali zaś imiona przyszłych sympatii, odczytywali losy z wylanego wosku, pytali 'drzewko szczęścia' i 'magiczne szpilki' o przyszłe losy. Radości, tańców i zagadek  nie było końca.
 


Wszyscy traktowali jednak te przepowiednie z przymrużeniem oka bo wiedzieli, że to tylko dobra zabawa. Gdy młodsze dzieci zakończyły zabawę na parkiet weszła młodzież. Dla nich również były przygotowane podobne atrakcje.
 
 Wszyscy uczestnicy zabawy zostali obdarowani słodyczami. A dzieci, które miały odwagę przebrać się w kostiumy otrzymały drobne upominki. Nie zabrakło też ciasteczek, napojów i kanapek, którymi uczestnicy zabawy chętnie się częstowali.

Wszystkie atrakcje sobotniego wieczoru odbyły się dzięki nieocenionej pomocy dwóch 'wróżek', pań z KGW, Radzie Sołeckiej wraz z panem sołtysem Z. Czarneckim za co składam serdeczne podziękowania.                   opiekun świetlicy
Jolanta Pawluś
 


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner