Nagrody dla sportowców

Dodano: 04.12.2012
Wójt Gminy Jasło ufundował nagrody pieniężne dla najlepszych sportowców.

22 listopada 2012 r. w Zespole Szkół w Trzcinicy odbyło się uroczyste podsumowanie roku sportowego 2012.  Podczas tego spotkania zostały wręczone nagrody pieniężne od Wójta Gminy Jasło dla najlepszych sportowców.

Nagrody otrzymali :

• Wioleta Dąbrowska – jest zawodniczką ULKS „Technik” Trzcinica oraz uczy się w Zespole Szkół w Trzcinicy. Od kilku lat reprezentuje klub w skokach i sprintach osiągając znaczące wyniki sportowe. Jest wielokrotną mistrzynią województwa i regionu. W roku 2012 zdobyła złoty medal na Mistrzostwach Polski Młodzików w Słubicach w skoku w dal.

• Marcin Gajda – jest zawodnikiem ULKS „Technik” Trzcinica i uczniem ZS w Trzcinicy. Od wielu lat reprezentuje swój klub w biegach sprinterskich i osiąga znaczące wyniki. Jest wielokrotnym mistrzem województwa i regionu, członkiem kadry narodowej juniorów oraz zdobywcą brązowego medalu na Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów w Spale w 2012 r.

• Krzysztof Staniszewski – zam. Osobnica. Trenuje kolarstwo górskie. Najważniejsze osiągnięcia sezonu 2012 to I miejsce w XVII Mistrzostwa Polski Family Cup oraz I miejsce w mistrzostwach Województwa Podkarpackiego w kategorii junior młodszy.

Wszystkim sportowcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.