Inspiracje świateczne - „Bombka choinkowa”

Dodano: 04.12.2012
A A A
W dniu 26 listopada 2012r. w Świetlicy GOK w Trzcinicy odbyły się warsztaty plastyczne - „Bombka choinkowa”.
 
W dniu 26 listopada 2012r. w Świetlicy GOK w Trzcinicy odbyły się warsztaty plastyczne - „Bombka choinkowa”.
 
Uczestnicy zajęć wykorzystując brokat (czerwony, żółty, niebieski, zielony, biały) ozdabiali bombki na choinkę oraz przyniesione przez siebie szyszki z różnych drzew iglastych według własnej inwencji twórczej. Każda ozdobiona bombka ukazywała zdolności artystyczne swojego autora. Spotkanie przy zabawie z tworzeniem prawdziwego rękodzieła artystycznego przyniosło wszystkim wiele radości i miłego spędzania czasu.
 
W nagrodę za udział w warsztatach każdy młody artysta mógł zatrzymać bombkę ozdobioną przez siebie do przystrojenia świątecznego drzewka w swoim domu. Bombki do ozdabiania i brokat otrzymaliśmy z Zakładu Ozdób Choinkowych „DAGMARA” w Jaśle.

Irena Gorczyca
 


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności