Plastikowe nakrętki to kolorowa pomoc dla Tomaszka

Dodano: 06.12.2012
A A A
Po raz kolejny młodzież z Zespołu Szkół w Warzycach stanęła na wysokości zadania w zbiórce plastikowych nakrętek.

„Jestem jedyny i niepowtarzalny
ale żyję wśród was”
 
Po raz kolejny  młodzież  z Zespołu Szkół w Warzycach stanęła na wysokości zadania w zbiórce plastikowych nakrętek.
 
 

Akcja zbierania nakrętek trwała nieprzerwanie, toteż zgromadzono niesamowitą ilość. W zbieraniu nakrętek pomagali sąsiedzi, rodzina, mieszkańcy Warzyc, a nawet uczniowie z innych szkół, w tym zaprzyjaźniona szkoła z Krosna.
 Tym razem zebrane nakrętki, a właściwie fundusze pozyskane z nich trafią do Tomaszka na jego leczenie i rehabilitację. Akcja zbiórki kolorowych nakrętek trwa nadal. Dzieci chętnie pomagają w ten sposób swojemu koledze i jego rodzicom. Potrafiły zaangażować swoje rodziny i przyjaciół, przekonać ich,  iż zbiórka plastikowych nakrętek ma sens, że zbierając je pomagają.  Nie wolno nam rezygnować z tej jakże wspaniałej akcji, wiedząc, że pomagamy komuś komu ta pomoc jest potrzebna.
 
Wszystkim za zaangażowanie bardzo dziękuję. Rodzicom i Tomaszkowi wszyscy życzymy  dużo uśmiechu i wytrwałości, oraz wszystkiego co najpiękniejsze z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.


J. Zając
 


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności