Święty Mikołaj w Wolicy

Dodano: 11.12.2012
A A A
W niedzielę, późnym popołudniem do Domu Ludowego w Wolicy zawitał Święty Mikołaj, by obdarować prezentami zgromadzone tam w sali widowiskowej dzieci.


 
W niedzielę, późnym popołudniem do Domu Ludowego w Wolicy zawitał Święty Mikołaj, by obdarować prezentami zgromadzone tam w sali widowiskowej dzieci.

Ponad sto dzieci świetnie bawiło się przy muzyce i brało udział w licznych konkursach.  Nagrodami były słodycze. Organizatorzy zadbali także o poczęstunek dla dzieci. Święty Mikołaj doskonale bawił się wspólnie z dziećmi. Z worka pełnego prezentów każde dziecko otrzymało paczkę. Na pamiątkę udanej imprezy zrobiono pamiątkowe zdjęcia. Wśród zgromadzonych panowała miła i serdeczna atmosfera.

M. Kmiecik
 
  Fotorelacja:
 


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności