Sukces uczennic Szkoły Podstawowej w Opaciu

Dodano: 12.12.2012
A A A
Już po raz drugi uczennice klasy III Szkoły Podstawowej w Opaciu z sukcesem uczestniczyły w Wojewódzkim Konkursie Plastyczno – Literackim „Inni, a jednak tacy sami”
 
Już po raz drugi uczennice klasy III uczestniczyły w Wojewódzkim Konkursie Plastyczno – Literackim „Inni, a jednak tacy sami” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi w Rzeszowie.
Konkurs objęty był patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie.
 


Podobnie, jak w ubiegłym roku, udział ten zakończył się sukcesem. Joasia Harmata zajęła II miejsce w kategorii klas I – III opowiadaniem „Przyjaciele”, a  wyróżnienie zdobyło opowiadanie „Niezwykła przyjaźń” Natalii Janas (przypominamy, że Natalia rok temu zajęła I miejsce w tym konkursie).
 


Na konkurs wpłynęło 75 prac literackich, więc konkurencja była duża. Tym bardziej gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w przyszłości.

SP w Opaciu


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności