PRACOWNIA OZDÓB ŚWIĄTECZNYCH w bibliotece.

Dodano: 13.12.2012
A A A
Zimowe, mroźne wieczory to czas, nie tylko na dobrą książkę, ale również hobby. Już od połowy listopada w Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy trwają świąteczne warsztaty plastyczne.


 
    Zimowe, mroźne wieczory  to czas, nie tylko na dobrą książkę, ale również hobby. Już od połowy listopada w  Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy trwają świąteczne warsztaty plastyczne. 
 


    W każdy piątek,  biblioteka zamienia się w prawdziwą pracownię ozdób świątecznych. Dzięki tym spotkaniom powstają  przeróżne, oryginalne dekoracje. W tym roku królują fantazyjnie zdobione  kartki, ekologiczne choinki z siana, a także  śnieżynki, gwiazdki i kolczatki wykonane z bibuły i kolorowych papierków. Niekwestionowanym hitem są szyszkowe kule pachnące cynamonem i  styropianowe  bombki ozdabiane kolorowymi wstążkami i cekinami.
 


    Przed nami jeszcze 2  przedświąteczne spotkania, biblioteka zaprasza dzieci, młodzież, a także dorosłych na warsztaty, na których własnoręcznie stworzymy ozdoby choinkowe, a także wykonamy stroiki pachnące świątecznym drzewkiem, których nie może zabraknąć w żadnym domu.
Zapraszamy na  bezpłatne warsztaty z cyklu Piątkowe hece w bibliotece
 już  14 i 21 grudnia od godz. 15.00.

A. Jeleń
 


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności