Mikołajki w Domu Dziecka w Wolicy

Dodano: 17.12.2012
A A A
11 grudnia harcerze z 15 Drużyny Harcerskiej działającej przy Zespole Szkół w Szebniach udali się do Domu Dziecka w Wolicy z paczkami mikołajkowymi.
 
11 grudnia harcerze z 15 Drużyny Harcerskiej działającej przy Zespole Szkół w Szebniach udali się do Domu Dziecka w Wolicy z paczkami mikołajkowymi.
 
Wcześniej od miesiąca odbywała się zbiórka słodyczy, zabawek i artykułów papierniczych zorganizowana z inicjatywy druhny Wioletty Zygmunt. Dziesięcioosobowa delegacja składająca się z harcerzy i opiekunów została mile przyjęta przez panią dyrektor, wychowawców i dzieci z Domu Dziecka w Wolicy. W rolę Mikołaja wcielił się pan Artur Antas. Szczególne podziękowania należą się mamom harcerzy, pani Marzenie Roztockiej - Gajdzie, która z dobrej woli zapewniła transport, a także pani Wioletcie Dybaś, która upiekła ciasto na tę okoliczność.
 


Dzięki temu przedsięwzięciu dokonała się integracja dzieci, była wspólna zabawa, poczęstunek. Myślimy, że ta współpraca będzie owocować w przyszłych latach.
 
                                Z harcerskim pozdrowieniem
                                CZUWAJ


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner