Warsztaty bożonarodzeniowe w Świetlicy w Szebniach.

Dodano: 17.12.2012
A A A
Dobiegły końca tegoroczne warsztaty bożonarodzeniowe zorganizowane wspólnie przez Świetlicę Wiejską w Szebniach i Panią Ewę Łakomiec - Sołtys wsi.
Zima to okres przygotowań do Bożego Narodzenia. Zapach pieczonego piernika, świeżo ścięta i przystrojona we własnoręcznie przygotowane ozdoby choinka, to wszystko buduje magiczny klimat świąt. Dobiegły końca tegoroczne warsztaty bożonarodzeniowe zorganizowane wspólnie przez Świetlicę Wiejską w Szebniach i Panią Ewę Łakomiec - Sołtys wsi.
 
W każdy piątek począwszy od 16 listopada spotykaliśmy się w sali Domu Ludowego, aby przygotowywać ozdoby świąteczne.
 


Uczestnicy wykonali m.in. gwiazdki ze słomy, choinki z szyszek, wieńce adwentowe. Dzięki naszym warsztatom te symbole mogły być stworzone przez każdego, według indywidualnych upodobań. Hitem warsztatów było wspólne pieczenie, a następnie dekorowanie pierniczków.
 
W zajęciach wzięło udział 17 osób. Warsztaty świetnie się sprawdziły, uczestnicy wyrazili chęć powtórzenia podobnych zajęć w przyszłości.
 


Dziękujemy P. Ewie Łakomiec za wkład w przygotowanie warsztatów, które wprowadziły dzieci w bardzo świąteczny nastrój.
 
D. Slezak
 


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności