Raz inaczej – choinka

Dodano: 18.12.2012
A A A
W dniu 10 grudnia 2012r w Świetlicy GOK w Trzcinicy odbyły się warsztaty plastyczne pt. „Raz inaczej”dla dzieci z klasy III Szkoły Podstawowej w Trzcinicy, którzy wraz z wychowawczynią odwiedziły świetlicę.
 
W dniu 10 grudnia 2012r w Świetlicy GOK w Trzcinicy odbyły się warsztaty plastyczne pt. „Raz inaczej”dla dzieci z klasy III Szkoły Podstawowej w Trzcinicy, którzy wraz z wychowawczynią odwiedziły świetlicę.
 
 

Uczniowie zapoznali się z techniką i sposobem wykonywania choinki. Pierwszym etapem prac było przygotowanie potrzebnych elementów. Następnym etapem prac było sklejenie elementów choinki razem oraz przyklejenie ich do podstawy, tak by powstało trójwymiarowe stojące drzewko – figurkę. Jednak najwięcej emocji dostarczył wszystkim ostatni etap, czyli ozdabianie kolorowym brokatem według własnego pomysłu.
 


Każda powstała praca ukazywała zdolności artystyczne swojego autora. Wszystkie choinki były bardzo piękne, oryginalne i niepowtarzalne oraz estetycznie wykonane. Zabawa z kolorowym brokatem przyniosła wszystkim wiele zabawy i radości.

Irena Gorczyca
 


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności