Kiermasz Bożonarodzeniowy

Dodano: 18.12.2012
A A A
W niedzielę 16 grudnia 2012r. przy kościele w Trzcinicy odbył się kiermasz bożonarodzeniowy. Na kiermaszu zaprezentowane zostały małe dzieła sztuki ludowej wykonywane przez młodych artystów ze Świetlicy w Trzcinicy
 
W niedzielę 16 grudnia 2012r. przy kościele w Trzcinicy odbył się kiermasz bożonarodzeniowy.
 


Na kiermaszu zaprezentowane zostały małe dzieła sztuki ludowej wykonywane przez młodych artystów ze Świetlicy w Trzcinicy były to: kartki świąteczne z życzeniami, bombki na choinkę, kwiaty w doniczce „Gwiazdy Betlejemskie”, stroiki świąteczne oraz wiele innych ozdób nawiązujących do Świąt Bożego Narodzenia.

Stoisko z przepięknymi pracami zostało ustawione przed kościołem, żeby każdy mógł z bliska zobaczyć i kupić dla siebie lub rodziny ozdoby na święta. Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców. Zakupione na kiermaszu kolorowe bombki na pewno przyozdobią świąteczne drzewko, a stroiki ozdobią niejeden stół w wielu domach naszej miejscowości.
 


Dochód z kiermaszu przeznaczony został na szlachetny cel. Kiermasz przeprowadziła pani ze świetlicy w Trzcinicy wraz z dziećmi należącymi do Ogniska Misyjnego – PDMD przy parafii w Trzcinicy.

Irena Gorczyca
 


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner