Uczennica Publicznego Gimnazjum nr 1 w Osobnicy między znanymi dziennikarzami

Dodano: 19.12.2012
A A A
30 listopada br. w gimnazjum nr 4 im. Romualda Traugutta w Jaśle odbył się uroczysty finał IV Pleneru Dziennikarskiego im. Marcina Pawłowskiego. Wyróżnienie powędrowało w ręce naszej uczennicy z klasy IIa i jedynej laureatki z powiatu jasielskiego - Karoliny Więcek i jej opiekunki, pani Elżbiety Lenar.
 
30 listopada br. w gimnazjum nr 4 im. Romualda Traugutta w Jaśle odbył się uroczysty finał IV Pleneru Dziennikarskiego im. Marcina Pawłowskiego. Ta organizowana od trzech lat impreza, która cieszy się coraz większą popularnością wśród podkarpackich uczniów została nazwana imieniem zmarłego dziennikarza FAKTÓW TVN. Ma on być wzorem dla przyszłych dziennikarzy i pozostać w ich pamięci jako człowiek, który naprawdę kochał to, co robił i podporządkował temu swoje życie.
 


W tym roku do konkursu należało przesłać artykuł na temat: „Mój głos w sprawie problemów współczesnej młodzieży”. Napłynęło blisko sto prac z terenu naszego województwa, a zadaniem jury było wyłonienie trzech miejsc i pięciu wyróżnień.
 


IV wyróżnienie powędrowało w ręce naszej uczennicy z klasy IIa i jedynej laureatki z powiatu jasielskiego -  Karoliny Więcek i jej opiekunki, pani Elżbiety Lenar. Wykazała się ona pomysłowością, kreatywnością, a przede wszystkim talentem. W nagrodę była na niezapomnianej gali finałowej, gdzie miała okazję spotkać panią Renatę Kijowską – dziennikarkę FAKTÓW TVN i pana Jarosława Kuźniara – obecnie związanego z TVN 24. Karolina wysłuchała ich porad, pozowała do pamiątkowego zdjęcia, a także otrzymała ich autografy z życzeniami. Na gali zjawiło się również wielu przedstawicieli ośrodków medialnych, którzy upamiętnili tę chwilę.

Serdecznie gratulujemy naszej uczennicy i życzymy dalszych sukcesów.

ZS Osobnica
 


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner