Światło w życiu

Dodano: 20.12.2012
A A A
21 listopada br. 4-osobowa grupa uczniów biorących udział w projekcie „Światło w życiu” uczestniczyła w sesji naukowej w Muzeum Przemysłu Naftowego w Bóbrce oraz Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie.
21 listopada br. 4-osobowa grupa uczniów biorących udział w projekcie „Światło w życiu” uczestniczyła w sesji naukowej w Muzeum Przemysłu Naftowego w Bóbrce oraz Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie.
 


Spotkanie rozpoczęło się wspólną konferencją, na której uczniowie poszczególnych szkół zaprezentowali swój projekt. Po konferencji nastąpiło podsumowujące projektu innowacyjnego pn. „Model pracy pozalekcyjnej z wykorzystaniem nowatorskich metod pracy oraz współczesnych technik informacyjnych”.
 
Uczniowie  zwiedzili także zabytkowe muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego. W tym czasie nauczyciele dyskutowali o projektach i korzyściach płynących z ich realizacji. Po obiedzie zwiedzaliśmy Hutę Szkła w Krośnie. Tam odbyły się ciekawe warsztaty zdobienia szkła,  podczas których uczniowie malowali na szkle i wybijali szklane monety.
 
Więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie https://www.bobrka.pl/

ZS Szebnie


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner